התקשר עכשיו 053-4277529

ניקוי חלונות c3d

מנקה חלונות מקצועי

מחפשים שיטה טובה לניקוי חלונות?
אם אתם מתגוררים בבית עם חלונות גדולים או סתם מתעצלים לנקות, מנקה חלונות מקצועי הוא התשובה לשאלתכם.

טיפים של מנקה חלונות מקצועי להסרת לכלוך קשה

חשוב לזכור בכל ניקוי חלונות כי מדובר בזגוגיות עדינות, אם תשרטו את החלון תוך הסרת הלכלוך הקשה תישארו עם זגוגיות שרוטות. כל טכניקות הניקיון בעולם לא תוכלנה להעלים שריטות מהזגוגיות. לכלוך קשה נסיר מהחלון בעזרת מכשירי ניקוי בקיטור או באמצעות חומר ניקוי, מטליות והרבה סבלנות. אין לנקות חלונות בעזרת סקוטש או בעזרת צמר פלדה, גם את הלכלוך הקשה ביותר יהיה עליכם להסיר בעדינות.

בעבר נהוג היה לנקות חלונות בעזרת נייר עיתון, לא תמצאו מנקה חלונות מקצועי משתמש בנייר עיתון ובצדק. היום אפשר למצוא מטליות ניקוי חלונות איכותיות ורכות, אין כל סיבה להמשיך להשתמש בעיתון אשר עלול להכתים את הזגוגיות כאשר יש בנמצא מטליות ניקוי כה איכותיות.

מנקה חלונות מקצועי

טיפים לניקוי מסילות החלון

המסילות של החלון הן המקום בו מסתתר רוב הלכלוך, עלינו לנקות היטב את המסילות. השיטה הביתית לניקוי המסילות מתחילה בשימוש במייבש שיער בכדי להעיף את הלכלוך מהמסילות החוצה, אם שואב האבק שלכם כולל פיה צרה מתאימה תוכלו להשתמש בה במקום מייבש השיער. השלב הבא יהיה ליפוף של מטלית לחה על גבי סכין מטבח והעברת הסכין עם המטלית בתוך המסילות. אם מדובר במסילות מלוכלכות במיוחד יהיה עליהם לשכוך מים אל המסילות ולעבור עם מטלית יבשה עד לייבוש מלא וספיגת כל כמות המים.

טואול - אתרים באינטרנט