התקשר עכשיו 053-4277529

ניקוי חלונות c3d

ניקוי חלונות למגזר הפרטי בלבד

אם חשבתם עד היום כי ניקוי חלונות מקצועי מיועד רק לעסקים ובנייני משרדים כדאי לכם להכיר את שירותי הניקיון שלנו. אנחנו מבצעים עבודות ניקוי חלונות למגזר הפרטי בבתים פרטיים ודירות מגורים. אם גם לכם נמאס מהחלונות המלוכלכים בבית זה הזמן להזמין שירות ניקוי חלונות מקצועי ולהתחיל ליהנות מבית נקי ללא מאמץ.

מדוע חשוב לנקות את החלונות?

זגוגיות החלון מגנות על הבית מפני קור, גשמים, רוחות ואבק, כאשר הזגוגיות נקיות יש לנו אפשרות להביט החוצה אל הנוף ופשוט להתבונן. אחרי כמה ימים של גשם או סופות חול, זה הזמן לנקות את החלונות ולהחזיר לכם את הברק. שאריות של טיפות גשם מתערבבות עם אבק וחול והופכות לכתמים על גבי החלון. ככל שתקדימו לנקות את החלונות כך תצליחו לעשות זאת מהר יותר, אם תאפשרו ללכלוך להצטבר על גבי הזגוגיות תתמודדו עם לכלוך קשה להסרה.

ניקוי חלונות למגזר הפרטי

טיפים שימושיים לניקוי חלונות

הצוות המקצועי שלנו מבצע בהצלחה עבודות ניקוי חלונות בבתים פרטיים לצד ניקוי חלונות בדירות מגורים. התוצאות וההמלצות של הלקוחות הקבועים מדברות בעד עצמן, צרו קשר ונשמח לספק גם לכם שירות עד הבית.

שיטת ניקוי החלונות הבאה היא שיטת מצוינת אשר אינה דורשת כל שימוש בחומרי ניקוי חלונות, את חומר הניקוי נחליף בליטר מים חמים, כף נוזל לניקוי כלים ורבע כוס של חומץ, את כל החומרים מערבבים בתוך דלי, טובלים בו מטלית ניקוי חלונות ומתחילים במלאכה. ננקה את החלונות בעזרת המיסה שהכנו בנדיבות, בסוף שלב הניקיון נסיר שאריות של מים בעזרת מגב וננגב היטב את החלון עם מטלית נקייה ויבשה. לתוצאות טובות יותר התמקדו בפינות ונקו היטב את האבק והלכלוך שמצטברים שם. אל תשכחו לנקות גם את מסילות החלון ואת כל החריצים הקטנים בהם מצטבר הלכלוך.

אם אין לכם זמן פנוי להשקיע בניקוי החלונות תוכלו להשתמש בשירות שלנו, ניקוי חלונות למגזר הפרטי נפוץ בכל חלקי הארץ ובכל השכונות, אתם לא תהיו היחידים בשכונה או בבניין שנעזרים בצוותי ניקיון מקצועיים.

לפרטים נוספים התקשרו 054-7707791 או מלאו את הטופס הבא ונחזור בהקדם:

טואול - אתרים באינטרנט